whatsapp

Blog

Fabrika Ayarlarına Dönün: Gençliğin Sırrı OTOFAJİ

Fabrika Ayarlarına Dönün: Gençliğin Sırrı OTOFAJİ

İnkılap Kitabevi etiketiyle raflardaki yerini alan; “Gençliğin Sırrı: Otofaji” kitabı, okurlara sağlıklı kalmanın ipuçlarını aktarıyor. Gençliğin Sırrı: Otofaji” kitabı, aralıklı oruç uygulamasının sebep olduğu otofajinin detaylarına iniyor. Hayata yeniden güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için, sağlıklı yaşamın faydalarını kolay ve açıklayıcı bir şekilde anlatan Yörükoğlu, kitapta paylaştığı örnek menüler ile yemek algısını tamamen değiştiriyor.

"45ten Sonra" Güncellenmiş Yeni Baskı Çıktı!

"45ten Sonra" Güncellenmiş Yeni Baskı Çıktı!

Yaşlanmayı yavaşlatıp, diri ve dinç kalmanın formülleri bu kitapta!
20-30’lu yaşlarınızdaki enerjiniz kalmamış, cinsel hayat eskisi gibi fırtınalı değil, motorda, kaportada ufak tefek arızalar başlamış… İşin doğrusu, yaşlanmaya ve ölüme çare yok. Ebedi gençliğin de maalesef iksiri yok! Ama gençlik enerjisinin eksikliğini deneyimli olgunluğunuzla kapatabiliyorsunuz.

SAĞLIKLI YAŞAM KAMPI

SAĞLIKLI YAŞAM KAMPI

9 gün içinde sağlıklı ve uzun bir hayatın sırlarını öğrenecek, hastalık risk faktörlerini ortadan kaldırarak yepyeni bir hayatın kapılarını aralayacaksınız.

EECP KANSIZ BYPASS TEDAVİSİ NEDİR?

EECP KANSIZ BYPASS TEDAVİSİ NEDİR?

Kalpte süratli bir şekilde kollateral kılcal damar gelişimi sağlamanın en etkili yolu EECP Tedavisidir. Bu tedavi ile 30-40 seans içinde kalbi besleyen koroner damarlarda genişleme, kan akımında artma ve kılcal damarlarda gelişme sağlanmaktadır.

KALP YETMEZLİĞİ NEDİR?

KALP YETMEZLİĞİ NEDİR?

65 yaş üstü kişilerin %30 unda değişen derecelerde kalp yetmezliği görülmektedir. Kalp yetmezliği zaman içinde yavaş yavaş geliştiğinden çok insan bu duruma adapte olur, hasta olduğunun farkına varmaz!!!

GENÇ KALMAK GENÇLEŞMEK MÜMKÜN MÜ?

GENÇ KALMAK GENÇLEŞMEK MÜMKÜN MÜ?

Genç Kalmak / Gençleşmek Mümkün mü ? Kısa Cevap: EVET. Gençlik ; hastalıklardan uzak, bedensel ve zihinsel olarak enerjik olmayı ifade eder. Gençlik aynı zamanda "yaşama sevinci" ile seyreden bir ruh halidir.